-26%

Садова гойдалка-гамак GardenLine Beige
1 900 ₴
1 399 ₴
- В наявності
- Код: HAM2696 Beige
+380 (63) 711-46-45
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фантастичні гойдалки зі спинкою у вигляді гнізда лелеки. Звичайно, кожен може відпочити вдома або на природі. Ідеальне доповнення, яке додасть шарму вашому інтер'єру. Легко встановити,міцні та довговічні матеріали. Ідеальний спосіб відпочинку для всієї родини. Високоякісні матеріали забезпечують комфорт використання та довговічність конструкції.
Максимальне навантаження - 150 кг.
Чому воно того варте?
Розміри: 80х60х120 см
Каркас: сталь з порошковим покриттям
Матеріал мотузки: 65% поліестер, 35% бавовна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garden Line |
| Країна виробник | Польща |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Возрастная группа | Для дітей і дорослих |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 800 см |
| Довжина ложа | 800 мм |
| Матеріал ложа | полиэстер |
| Тип гамака | Одномісний |
| Тип ложа | Сітка |
| Ширина ложа | 800 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴








