-23%

Садова гойдалка GardenLine DUO Beige
3 000 ₴
2 299 ₴
- В наявності
- Код: HAM5146
+380 (63) 711-46-45
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвісне сидіння – це особливий тип крісла, який працює за принципом гамака. Має зручне м'яке сидіння і спинку з натуральної бавовни і ніжної домішкою синтетичних волокон. Це робить його не тільки приємним на дотик, але і міцним.
Фантастичні гойдалки зі спинкою обов'язково зроблять відпочинок вдома чи на природі кожного приємнішим. Ідеальний аксесуар, який додасть шарму вашому інтер'єру. Має міцні, довговічні троси. Легко збирається. Чудовий спосіб відпочинку всією родиною. Високоякісні матеріали забезпечують комфорт використання та довговічність конструкції.
СПЕЦИФІКАЦІЯ:
Висота: 100 см
Колір: Beige
Розмір спинки: 130 × 73 см
Розміри місця для відпочинку: 110 × 62 см
Діаметр рами: 22 мм
Товщина рами: 0,7 мм
Висота спинки: 40 см
Матеріал: тканина поліестер-бавовна
Сталь з порошковим покриттям
МАКСИМАЛЬНЕ НАВАНТАЖЕННЯ: 300 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garden Line |
| Країна виробник | Польща |
| Комплектація навісом | Ні |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Стан | Новий |
| Тип гойдалки | 2-х місцева не розкладне |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 620 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 40 мм |
| Глибина сидіння | 730 мм |
| Ширина сидіння | 1300 мм |
| Ширина спинки | 1300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип гамака | Одномісний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴



