-8%

Павільйон садовий GardenLine ORION GREY
12 000 ₴
10 999 ₴
- В наявності
- Код: TUN5712
+380 (63) 711-46-45
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Садовий павільйон виготовлений з міцних сталевих профілів з порошковим покриттям, які забезпечують максимальну довговічність і стійкість всієї конструкції. Верхня обшивка виконана з PE матеріалу вагою 180 г / м2, стійкого до УФ-променів . Захищає від сонця - ідеально підходять для заходів на свіжому повітрі прикрасять сад , проста установка міцна, стійка конструкція легко переміщується в інше місце.
Стійка альтанка – чудовий виріб для тих, хто любить проводити час в саду. Складання всього займає всього 30 хвилин. Каркас виготовлений з антикорозійних матеріалів, а чохол з щільної тканини.
Має зручні штори, які застібаються на липучках
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
Розмір: 3 х 4 х 2,65 м
Колір: Сірий
Профілі: сталь з порошковим покриттям
Розмір профілю навісу: 15 х 15 мм.
Діаметр профілю ніжки: 38 мм
Діаметр каркасних профілів: 16 мм
Матеріал тканини: 100% поліестер
Розмір тканини балдахіна: 160 г/м2
Розмір бічних штор: 140 г/м2
Має зручні штори, які застібаються на липучки
Альтанка повинна бути прикріплена до землі
Допуск розмірів +/- 5см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garden Line |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Закрита альтанка |
| Форма даху | Двосхилий |
| Форма підстави | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2500 мм |
| Довжина | 4000 мм |
| Ширина | 3000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 999 ₴







