-26%

Садова гойдалка-гамак GardenLine Grey
1 900 ₴
1 399 ₴
- В наявності
- Код: HAM2696 Grey
+380 (63) 711-46-45
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фантастичні гойдалки зі спинкою у вигляді гнізда лелеки. Звичайно, кожен може відпочити вдома або на природі. Ідеальне доповнення, яке додасть шарму вашому інтер'єру. Легко встановити,міцні та довговічні матеріали. Ідеальний спосіб відпочинку для всієї родини. Високоякісні матеріали забезпечують комфорт використання та довговічність конструкції.
Максимальне навантаження - 150 кг.
Чому воно того варте?
Розміри: 80х60х120 см
Каркас: сталь з порошковим покриттям
Матеріал мотузки: 65% поліестер, 35% бавовна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garden Line |
| Країна виробник | Польща |
| Комплектація навісом | Ні |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Стан | Новий |
| Тип гойдалки | одномісна не розкладна |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 135 мм |
| Глибина | 610 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки | 49 см |
| Глубина сиденья | 60 см |
| Тип гамака | Одномісний |
| Ширина сидіння | 80 |
| Ширина спинки | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴








