-5%

Фуговально-рейсмусовий станок MacAllister MPT1500 1500W 204mm.
19 000 ₴
17 999 ₴
- В наявності
- Код: MPT1500
+380 (63) 711-46-45
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
MacAllister 1500 W 204 мм стане в нагоді при роботі з деревом. Цим виробом ви зможете стругати на глибину до трьох міліметрів. А зі швидкістю подачі шість метрів на хвилину ви виконайте всі завдання дуже швидко. Рубанок-рейка MacAllister має міцну конструкцію. Таким чином, пристрій дуже міцний і довговічний. Він прослужить вам довго. Двометровий кабель дозволить зручно вивести машину з гаража або майстерні. У набір також входить замок установки леза, штовхач і шестигранний ключ. Два ножі забезпечують високу ефективність.
Логністичні параметри:
Розміри продукту В 46,4 х Ш 44,2 х В 80,8 см.
Довжина паковання 46 см.
Висота паковання 42,7 см.
Ширина паковання 85 см.
Вага брутто 32 кг.
Розміри ножа: ширина 16,5х довжина 210 мм.
Техніко-експлуатаційні параметри:
Сфери застосування майстерні
Глибина стругання 3 мм.
Кількість ножів 2
Максимальна потужність 1500 Вт.
Швидкість обертання 9000 об/хв
ширина стругання макс. 210 мм.
Напруга 220 — 240 В.
Торгова марка MacAllister
Додаткова інформація: швидкість подавання: 6 м/хв; набір містить 4 x шестигранний ключ, замок для ножа, гайковий ключ, штовхач і штовхач, шнур завдовжки 2 м.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mac Allister |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Максимальна швидкість подачі | 6 м/сек |
| Споживана потужність | 1.5 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Фуговально-рейсмусовий |
| Тип фуговально-рейсмусового верстата | Двосторонній |
| Кількість обертів холостого ходу | 9000 об/хв |
| Ширина заготовки | 210 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 32 кг |
| Висота | 427 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 840 мм |
| Додаткові параметри | |
| Максимальна ширина стругання | 210 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 999 ₴








