-28%

Крісло Leobert Noto Black aksamit
2 500 ₴
1 799 ₴
- В наявності
- Код: Noto Black aksamit
+380 (63) 711-46-45
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крісло LEOBERT NOTO:
позачасовий дизайн у поєднанні з чудовою ергономікою
Модель крісла AVOLA ідеально впишеться в дитячу кімнату, студію, офіс, навчальну кімнату, салони краси та інформаційні пункти
Функціональність, цікава форма і довговічність - основні переваги крісла NOTO.
Специфікація:
матеріал сидіння - велюр
Хромована база 5 зірок на гумових колесах
повністю поворотне сидіння
можливість регулювання висоти сидіння завдяки використанню пневматичного приводу
вага - близько 5,7 кг
крісло для самостійного складання (Помістіть 5 коліс в основу, потім помістіть газову пружину. Використовуючи гайковий ключ і гвинти, що входять в комплект, прикрутіть механізм крісла до сидіння, це займе близько 5 хвилин)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leobert |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Анатомічні властивості | Так |
| Вага крісла | 6 кг |
| Висота посадочної частини крісла | 53 см |
| Висота з урахуванням спинки | 87 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 42 см |
| Висота спинки | 31 см |
| Глибина крісла | 37 см |
| Глубина сиденья | 37 см |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Основание кресла | Хрестовина з коліщатками |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
| Тип крісла | Для офісу |
| Ширина кресла | 47 см |
| Ширина сидіння | 48 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴








