-33%

Крісло Leobert Lago White-Gray (екошкіра)
1 800 ₴
1 199 ₴
- В наявності
- Код: Lago White-Gray
+380 (63) 711-46-45
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крісло LEOBERT LAGO:
• сучасний дизайн у поєднанні з чудовою ергономікою
• модель стільця LAGO ідеально вписується в вітальню, кабінет, кабінет і їдальню
• функціональність, цікава форма та довговічність — головні переваги стільця LAGO
Розміри:
• висота стільця — 74 см
• ширина стільця — 48 см
• глибина стільця — 43 см
• висота до сидіння — 45 см
• ширина сидіння — 48 см
• глибина сидіння — 37 см.
Специфікація:
• м'яке сидіння,
• ніжки — дерев'яний бук
• вага — приблизно 4,05 кг
• макс. навантаження - 120 кг
• простий у зборі стілець (сидіння треба прикрутити до вже складених ніжок).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leobert |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки, 4 ніжки |
| Колір оббивки | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина | 480 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага крісла | 6 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 83 см |
| Висота табуретки | 450 мм |
| Глибина крісла | 40 см |
| Глубина сиденья | 43 см |
| Глибина табуретки | 370 мм |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Наявність спинки | 1 |
| Ніжки | металı́натурне дерево |
| Ортопедичні властивості | 1 |
| Основание кресла | Хрестовина з коліщатками |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Стиль виготовлення | Скандинавський |
| Тип меблів | кухонний стілець |
| Тип основи | Ніжки |
| Форма сидіння | кругла |
| Ширина кресла | 58 см |
| Ширина сидіння | 48 |
| Ширина табуретки | 480 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴






