-17%

Стіл садовий GardenLine Fenix Black 110*60*70 см.
3 000 ₴
2 499 ₴
- В наявності
- Код: NEO9949
+380 (63) 711-46-45
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасний, стильний та довговічний металевий стіл. Він не вимагає складних процедур догляду чи обслуговування, вам потрібна лише м’яка тканина, вода або рідина для миття посуду, щоб тривалий час підтримувати їх у хорошому стані. У той же час він легкий і простий у зберіганні. Ідеально підходять для відпочинку на відкритому повітрі, на терасах та в альтанках.
Специфікація столу:
• Практичний стіл для саду або тераси
• Стільниця виготовлена з міцного загартованого скла
• Сталеві профілі з порошковим покриттям
• Підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання
• Легко збирається
• Розміри столу: 110*60*70 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garden Line |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал стільниці | Скло |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 700 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴




