-10%

Павільйон садовий GardenLine ALTANA Grey
10 000 ₴
8 999 ₴
- В наявності
- Код: TUN3989
+380 (63) 711-46-45
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Садовий павільйон виготовлений з міцних сталевих профілів з порошковим покриттям, які забезпечують максимальну довговічність і стійкість всієї конструкції. Верхня обшивка виконана з PE матеріалу вагою 160 г / м2, стійкого до УФ-променів. Захищає від сонця та комах - москітні сітки ідеально підходять для заходів на свіжому повітрі прикрасять сад , проста установка міцна, стійка конструкція легко переміщується в інше місце.
Стійка альтанка – чудовий виріб для тих, хто любить проводити час в саду. Складання всього займає всього 30 хвилин. Каркас виготовлений з антикорозійних матеріалів, а чохол з щільної тканини.
СПЕЦИФІКАЦІЯ:
Ширина: 250 см
Довжина: 250 см
Висота: 270 см
Сталеві профілі з порошковим покриттям
Павільйон слід прикріпити до землі.
Все запаковано в щільну картонну коробку.
Покрокова інструкція по збірці включена всередині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garden Line |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Закрита альтанка |
| Форма даху | Двосхилий |
| Форма підстави | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2700 мм |
| Довжина | 2500 мм |
| Ширина | 2500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 999 ₴






