-15%

Садова гойдалка GardenLine Venera 210x120x170 см. Grey
10 000 ₴
8 499 ₴
- В наявності
- Код: KRE9771
+380 (63) 711-46-45
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Садова гойдалка GardenLine Venera 210x120x170 см. Grey з функцією крісла-гойдалки, розскладна + дві підставки для напоїв вкомплекті!
Гойдалки створені для всіх, хто любить проводити час у саду. Оснащений регульованим козирком, він захистить вас від сонця. Перевагою під час прибирання стануть знімні подушки. Все для самостійної збірки. У комплект входять усі необхідні гвинтові з'єднувачі та пружини.
Чому саме GardenLine Venera?
Розміри: 210 х 120 х 170 см. (висота залежить від ухилу даху)
Колір матеріалу: СІРИЙ
2 сірі подушки
Функція шезлонг
2 пластикові підставки під напої, прикріплені до гойдалок
Сталева конструкція
Довжина сидіння: 165 см.
Ширина сидіння: 50 см.
Розміри профілю гойдалок: 48 х 32 х 25 х 16 мм.
Щільність матеріалу: 180 г/м²
Товщина поролону подушки сидіння: 7 см.
Матеріал гойдалок - водонепроникний поліестер
Матеріал сидіння: 600 x 300 D Oxford
Міцність конструкції: 260 кг.
Ресорна підвіска
Регулювання козирка
Завдяки використанню підстаканників, прикріплених до гойдалки, всі необхідні речі будуть під рукою! Це рішення напевно сподобається кожному ледачому.
За допомогою відкидної спинки гойдалки можна перетворити в зручне підвісне ліжко. Закріплений металевими застібками, він створює стійку опору для тіла.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garden Line |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр несучої труби | 48 мм |
| Комплектація навісом | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 260 кг |
| Матеріал каркасу | сталь покрита порошковою фарбою |
| Матеріал навісу | тканина |
| Наповнювач м'яких елементів | пінополіуретан (поролон) |
| Опора | дугоподібна |
| Основа сидіння | сталь покрита порошковою фарбою |
| Стан | Новий |
| Тип гойдалки | 4-х місцева розкладна |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Вага | 40 кг |
| Висота | 1700 мм |
| Глибина | 1200 мм |
| Ширина | 2100 мм |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 500 мм |
| Глибина сидіння | 500 мм |
| Ширина сидіння | 1650 мм |
| Ширина спинки | 1650 мм |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Підсклянник | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | Тканина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 499 ₴










