-18%

Крісло Kontrast Venos Black
5 500 ₴
4 499 ₴
- В наявності
- Код: 5901386202505
+380 (63) 711-46-45
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасне та ергономічне ігрове крісло є незамінним елементом кімнати кожного геймера. Завдяки характерному контурному дизайну крісло забезпечує повний комфорт під час тривалих ігор, навчання або роботи. Використання екологічної шкіри та м'якого, губчастого наповнювача забезпечує неперевершений комфорт крісла, а додаткові подушки дозволяють підтримувати правильну поставу під час гри.
Завдяки системі плавних важелів ви можете регулювати як висоту, так і кут нахилу спинки, що дозволяє регулювати її відповідно до ваших уподобань. У набір входять необхідні інструменти для швидкого складання крісла, а весь процес надзвичайно простий та інтуїтивно зрозумілий. Завдяки сучасному дизайну виріб ідеально підійде як для ігрової кімнати, так і для офісу.
СПЕЦИФІКАЦІЯ:
Матеріал: екошкіра, пінополіетилен, метал
Колір: чорно-червоно-білий
Кількість подушок: 2
Регулювання висоти: є
Регулювання спинки: є
Макс. навантаження: 120 кг
Розмір спинки: 56 х 80 см
Розмір сидіння: 49 х 50 см
Висота підлокітника: 20 см
Відстань між підлокітниками: 59 см
Довжина підлокітника: 25 см
Висота сидіння: 53 - 57 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kontrast |
| Країна виробник | Польща |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Тип крісла | геймерське |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 15 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 132 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 57 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 53 см |
| Глибина крісла | 60 см |
| Ширина крісла | 60 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 85 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Ширина спинки | 56 см |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Хрестовина | хромована сталь |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Підлокітник | пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Так |
| Синхромеханізм | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 499 ₴










